PRODUKTY

Isso žaluzie

K novým oknům z moderních materiálů neodmyslitelně patří také ISO žaluzie. Nejenže ochrání interiér před nadměrným teplem a světlem, ale také zabezpečují ochranu soukromí před nežádoucími pohledy zvenčí a navíc plní i funkci estetickou. V dnešní době si můžete vybírat z široké palety typů, materiálů a barev. Zákazník si může zvolit žaluzie takové, jaké mu nejvíce vyhovují. Není pro nás problém dodat a montovat atypické tvary vnitřních, horizontálních i vertikálních žaluzií. Žaluzie vynikají především nádherným designem a dlouholetou spolehlivostí a životností. Jsou určeny především k montáži na rám plastových oken. U těchto žaluzií je kladen důraz na designové zpracování. Žaluzie do plastových oken splynou s oknem v jeden celek a vyznačují se také precizním vyřešením všech detailů uchycení.

Naše firma je schopna nabídnout co nejvýhodnější cenu, která zajistí vaši maximální spokojenost. Žaluzie nejsou pouhým stínícím prvkem, ale také pomohou skrýt vaše soukromí před nechtěnými pohledy kolemjdoucích či sousedů.

Látkové roletky

Látkové roletky jsou elegantním prvkem pro moderní řešení vašeho interiéru. Je vhodná pro plastová, hliníková a dřevěná eurookna. V současné době nabízíme celou řadu barevných odstínů a kombinací z velmi kvalitních materiálů, ze kterých si vybere opravdu každý.

Dodáváme celkem 4 provedení rolet, jejichž konstrukce je kovová nebo plastová, materiál obsahuje skelné vlákno, které je odolné proti propustnosti slunečního záření a obsahuje UV filtry.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou jednoznačným řešením v tom jak zabránit obtížnému hmyzu. Jsou vhodné do oken i dveří rodinných domů, bytů, kanceláří a administrativních budov. Sítě proti hmyzu se stávají nezbytnou součástí nových plastových, ale i starých dřevěných oken a dveří. Sítě proti hmyzu elegantně vyřeší problém otevřených oken v parném létě. Sítě proti hmyzu jsou nenápadné a neruší výhled z okna, to zaručuje technologie jejich výroby a způsobu instalace. Sítě proti hmyzu v nebrání normálnímu otevírání, zavírání či vyklápění okna. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé nebo černé barvě a na okně je skoro neviditelná, hliníkový rám je vyroben z válcovaného nebo extrudovaného hliníku a povrchově chráněn vypalovacím lakem.

Plisé žaluzie

Plisé žaluzie je moderní typ stínění, který umožňuje oproti standardním systémům, kdy se vždy vytahuje běžní typ stínění ze spodní části okna směrem nahoru u Plisé žaluzií je možnost stahování jak s horní tak s dolní části okna, což umožňuje zastínit okno před nežádoucími pohledy a zároveň vpustit do okna denní světlo případně oboustranně.

Plisé žaluzie představují dokonalý a estetický způsob zastínění a ochrany před slunečním zářením a pronikáním tepla z něj do interiéru. Díky své variabilitě jsou vhodné k zastínění všech typů oken a prosklených ploch.

Rolety den a noc

Rolety den a noc jsou naprosto úžasným interiérovým doplňkem, který skvěle plní možnost zastínění v místnosti. Naprosto luxusní je mít tento doplněk v ložnici, protože skvěle vypadá a úžasně působí. Rolety den a noc můžete dát prakticky kdekoli, kde je potřeba zastínit nebo přesně regulovat tok světla. Rolety den a noc zapůsobí příjemným, ale i zároveň moderním efektem, který zaujme. Elegantní látkové provedení dokonce zvýší jeho kontrast a zakomponování do interiéru. Vyšperkujte svůj domov nebo kancelář, rolety den a noc Vám v tom jednoznačně pomůže. Dodáváme celkem 4 provedení rolet, jejichž konstrukce je kovová nebo plastová.

Předokenní rolety

Předokenní rolety patří stále více oblíbenějším typům zatemňovací techniky Vašich oken a dveří, protože toto řešení představuje pro zákazníka řadu výhod.

V chladných měsících jsou vynikající ochranou proti chladu a vzniku tepelných mostů. Je prokázáno, že nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy, proto je pro Vás instalace předokenních rolet investice, která se Vám vrátí. V létě Vás předokenní rolety zase chrání před pálícím sluncem a díky tomu se v místnosti vytvoří příjemná teplota. V hlučném prostředí Vám také poskytují optimální zvukovou izolaci.

Markýzy

Markýzy skvěle doplňují exteriéry zahrad, zahradních doplňků, chat, chaloupek. Výsuvné markýzy poslouží jako dokonalé zastínění v teplých letních dnech, například plánujete-li v létě nějakou gril party, pak rozhodně výsuvné markýzy by jste na takovéto události neměli podcenit. Výsuvné markýzy výborně poslouží jako zastínění nad teráskou, nad vchodem nebo podobně. Chrání před slunečním světlem, ale i před deštěm či kroupy. Výrazně jednoduchá manipulace a skladnost činné výsuvné markýzy nepostradatelným doplňkem.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou moderní alternativou tradičního zastínění a zatemnění interiéru. Vertikální žaluzie patří v dnešní době mezi hlavní módní trendy pro svojí variabilitu a jednoduchost ovládání. Vertikální žaluzie jsou dekorativním a estetickým prvkem, nahrazují tradiční bytové prvky, jako jsou záclony a závěsy, jsou vhodné pro vyřešení interiéru reprezentačních prostorů, pracovního prostředí, kanceláří, sálů, učeben, ordinací a mnoha dalších prostor. Díky bohaté škále používaných materiálů, široké paletě barev, několika způsobům zastínění a různým variantám montáže a ovládání, mohou najít své místo i v mnoha domácnostech a mohou se stát onou pomyslnou elegantní třešničkou při budování Vašeho doma. Vertikální žaluzie se uplatní všude tam, kde jsou velké prosklené plochy jako jsou hodně velká okna a výlohy. Výběr látkových lamel je dnes tak pestrý, že si určitě vyberete.

Terasové podlahy

Kompozitní desky a dlaždice KINDWOOD jsou moderním řešením teras a balkonů Vašeho domu. Jejich vlastnosti umožňují použití v náročnějších podmínkách jako jsou podlahy kolem bazénů apod.

NAŠE CENY VÁS PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPÍ!

NAPIŠTE NÁM. RÁDI VÁM PORADÍME NEBO PŘIPRAVÍME CENOVOU NABÍDKU.