O NÁS

Jsme ryze česká firma a orientujeme se výhradně na zajištění dodávky montáže stínící techniky a dekorací s působností to po celém Moravskoslezském kraji.

Zaměřujeme se především na co nejrozsáhlejší nabídku sortimentu a tím uspokojení co nejširšího okruhu zákazníků. V praxi to znamená, že dodáváme od základních produktů - cenově velmi výhodných. Důraz klademe hlavně na kvalitu a to nejen výrobků, ale i služeb a servisu.

Cílem naší společnosti není pouhý prodej žaluzií a rolet, ale hlavně řešení problematiky stínění v širším kontextu. Neustálý vývoj produktů a používaných materiálů nám umožňuje uspokojovat i nejrozmanitější požadavky našich zákazníků. Neustále sledujeme trendy stínící techniky, abychom tyto poznatky využili při technických řešeních v praxi.

Záruky společnosti spočívají v profesionálním a individuálním přístupu ke každé jednotlivé zakázce. Jedná se o výrobu na míru, čímž je zaručena nejvyšší možná přesnost, funkčnost a originalita výrobku. Na každé řešení existuje ten správný produkt a my vždy najdeme řešení.
h
ČESKÁ FIRMA

Jsme tradiční česká firma s bohatými zkušenostmi a působností po celém Moravskoslezském kraji

.
ŠIROKÁ NABÍDKA

Máme nejrozsáhlejší nabídku sortimentu a proto uspokojíme široký okruh zákazníků

e
Individuální přístup

Garantujeme individuální přístup ke každé zakázce. Rádi Vám poradíme a probereme všechny možnosti.

Naše ceny Vás příjemně překvapí!

Napište nám. Rádi Vám poradíme nebo připravíme cenovou nabídku.